Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT32/4K/CONS/IEC60945/MVD |
| WISKA-Order no. | 10113322 |
| Protection class | IP66 |
| Temp. range min | -15 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Humidity | 95 % |
| Operational areas | ECR/CCR/Wheelhouse, Indoor |
| Range of use | IEC 60945 |
| Mounting | Recessed mounting |
| Colour | Black |
| Resolution | 3840x2160 |
| TFT size | 32" |
| Light intensity | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| CCTV add-on | Dimming (100%), Option: Desk bracket, Option: Wall bracket |
| Port | HDMI, Display Port |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 63 W |
| Weight | 13,5 kg |
| Tariff number | 85285291 |
| Remarks: TFT Monitor 32", console mount, WISKA UHD Serie, LED Backlight 3840x2160//12ms//1000:1/350cd/m² 115/240VAC//50/60Hz//24VDC IP66 (front) IEC60945 approved, HDMI/DP |
|