Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-S-Standby heating unit |
| WISKA-Order no. | 22000027 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 150 W |
| Weight | 0,04 kg |
| Tariff number | 94054910 |
| Remarks: Standby heating unit 230V 150W |
|