| Type | SP-SH/SKS-Series impedance for 575W |
| WISKA-Order no. | 22000110 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 220 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50 Hz |
| Wattage | 575 W |
| Weight | 5,91 kg |
| Tariff number | 85045000 |
| Remarks: 220V, 575W, 50Hz for metal halide discharge lamp for searchlight SH and suez canal searchlight SKS 575 |
|