Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-HML-ISO 35 Quick release rubber |
| WISKA-Order no. | 22000460 |
| Packing unit | 3 |
| Colour | Black |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Weight | 0,02 kg |
| Tariff number | 94054910 |
| Remarks: Material: TPU 60°Shore A Colour: black Spare part for day signalling searchlight HML-ISO 35 |
|