Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-CEE 137/32 CEE-plug interior |
| WISKA-Order no. | 22000609 |
| Current | 32 A |
| Voltage max. (V) | 500 V |
| Type of Voltage | AC |
| plug insert | CEE |
| Material | Brass |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Tariff number | 85366990 |
| Remarks: suitable for 32/ST CEE-plug 32 A |
|