Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-SW-Halogen lamp 500W 230V GY9,5 |
| WISKA-Order no. | 22000653 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 500 W |
| Lampholder | GY 9,5 |
| Weight | 0,01 kg |
| Average lamp durability | 150 h |
| Tariff number | 85392192 |
| Remarks: WL 500/230 Lamp power: 500W Operating voltage: 230V Socket: GY9.5 Piston diameter: 25mm Total length: 90mm Luminous flux: 13500 lm Color Temperature: 3200K middle lifetime: 150 hours |
|