Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Polyamide, Polycarbonate |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 80 °C |
| Glow wire test | 960 °C |
| Type | SP-KT407 SDK5 screwless box terminal |
| WISKA-Order no. | 22000811 |
| Packing unit | 1 |
| EAN number | 4007686011357 |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Terminal block 5-poles 0,5-2,5mm² for solid wires 1,5-2,5mm² for rigid stranded wires Material: Polyamide, Polycarbonate Colour: transparent/anthrazid with terminal support |
|