Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| WISKA-Order no. | 22001383 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 24 V |
| Voltage min. (V) | 12 V |
| Voltage max. (V) | 24 V |
| Type of Voltage | DC |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 40 °C |