Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | Halogen lamp 650W 230V GX9,5 |
| WISKA-Order no. | 50087488 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 650 W |
| Lampholder | GX 9,5 |
| Weight | 0,05 kg |
| Colour temperature | 3000 K |
| Average lamp durability | 750 h |
| Tariff number | 85392292 |
| Remarks: WL 650/230 OSRAM 64719 650W 230V GX9,5 CP/23 Diameter: 26 mm Length: 110 mm Lifetime: 750 h |
|