Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SWITCH/5P/GBit/4POE+/2P24/OUT |
| WISKA-Order no. | 10107152 |
| Material | Stainless steel |
| Colour | RAL 9016 |
| Operational areas | Outdoor |
| for camera | IP |
| Mounting | Surface mounting |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Protection class | IP66 / IP67 |
| Software | Unmanaged |
| PoE ports | 0 |
| PoE+ ports | 4 |
| RJ45 ports | 5 |
| SFP ports | 0 |
| FOC ports | 0 |
| Advice | Boxed |
| Voltage | 100 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 136 W |
| Weight | 7,5 kg |
| Tariff number | 85176200 |
| Remarks: Unmanaged Ethernet Switch Ports: 5 x 1x RJ-45 1GBit 4x RJ-45 1GBit/POE+ PoE power budget: 136,80 W Mounting: Outdoor Operating Temperature: -25~55°C Power in: 230VAC /50~60HZ Power out: 2x 24VDC Housing: IBS3030, Stainless Steel, IP66/67 |
|