Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | COMBI MAR 1210/EXT/IP |
| WISKA-Order no. | 10109611 |
| Material | Polypropylene |
| Protection class | IP66 / IP67 |
| Temp. range min | -30 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Operational areas | Indoor / Outdoor |
| Range of use | Network system |
| for camera | IP |
| Mounting | Surface mounting |
| Colour | RAL 7035 |
| Voltage | 100 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC, 50-60Hz |
| Max. Power | 2 A |
| Max. Wattage |
25 W |
| Weight | 0,8 kg |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Junction box type COMBI 1210, Polypropylen, IP66/67, RAL7035, Extension for Ethernet cable (RJ45), Cable gland: 2x ESKV 20 |
|