Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Polyamide |
| Product Color | RAL 7035 |
| Temp. range min | -20 °C |
| Temp. range max | 85 °C |
| Ø Drilling | 6 mm |
| Type | ESV LG |
| WISKA-Order no. | 10109876 |
| Packing unit | 50 |
| EAN number | 4007686106558 |
| Tariff number | 39269097 |
| Remarks: suitable for sheet thickness of 0,5-1,1mm |
|