Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT12/BE/VG3/Universal |
| WISKA-Order no. | 10110653 |
| Protection class | IP20 |
| Temp. range min | -20 °C |
| Temp. range max | 60 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Recessed mounting, Desktop, Wall |
| Colour | Black |
| Resolution | 1024x768 |
| TFT size | 12" |
| Light intensity | 450 cd/m² |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| CCTV add-on | Dimming (1-100%) via RCU |
| Port | BNC, HDMI, VGA |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 15 W |
| Weight | 1,35 kg |
| Tariff number | 85285299 |
| Remarks: BEET 12.0" TFT flat screen 1024x768 30.7 cm diagonal, HDMI, VGA and BNC interfaces, 4: 3, 230 VAC with 12V power supply, black, VESA75, incl. Wall bracket Installation: installation, wall and table 275 x 213 x 36 mm (WxHxD) |
|