Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | PC + ABS-Blend V0 |
| Product Color | RAL 7035 |
| Temp. range min | -30 °C |
| Temp. range max | 100 °C |
| Ø cable diameter min | 11 mm |
| Ø cable diameter max | 18 mm |
| External diameter ED | 28 mm |
| Total length TL | 7,5 mm |
| Type | ZER 11-18 LG |
| WISKA-Order no. | 10110766 |
| Packing unit | 10 |
| EAN number | 4007686256864 |
| Tariff number | 39269097 |