Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT19/BE/VG3/Universal |
| WISKA-Order no. | 10110822 |
| Protection class | IP20 |
| Temp. range min | -20 °C |
| Temp. range max | 60 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Recessed mounting, Desktop, Wall |
| Colour | Black |
| Resolution | 1920x1080 |
| TFT size | 19" |
| Light intensity | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| CCTV add-on | Dimming (1-100%) via RCU |
| Port | VGA, BNC, HDMI |
| Type of Voltage | DC |
| Wattage | 15 W |
| Weight | 5,74 kg |
| Tariff number | 85285299 |
| Remarks: BEET 19.0" TFT flat screen 1920x1080 49,5 cm diagonal, HDMI, VGA and BNC interfaces, 16:9, 230 VAC with 12V power supply, black, VESA100, incl. Wall bracket Installation: recessed, wall and table 471 x 281 x 38 mm (WxHxD) |
|