Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT17/BE/VG3/Universal |
| WISKA-Order no. | 10111744 |
| Protection class | IP20 |
| Temp. range min | -20 °C |
| Temp. range max | 60 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Recessed mounting, Desktop, Wall |
| Colour | Black |
| Resolution | 1280x1024 |
| TFT size | 17" |
| Light intensity | 450 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| CCTV add-on | Dimming (1-100%) via RCU |
| Port | VGA, BNC, HDMI |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 15 W |
| Weight | 3 kg |
| Remarks: BEET 17.0" TFT flat screen (1280x1024) 43,2 cm diagonal, HDMI, VGA and BNC interfaces, 5:4, 230 VAC with 12V power supply, black, VESA100, incl. Wall bracket Installation: flush mounted, wall and table 372 x 305 x 39 mm (WxHxD) |
|