Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | COM4SHIP/Slim-1/56IP/8TB |
| WISKA-Order no. | 10113805 |
| Casing | Slim-Line |
| Material | Aluminium |
| Colour | Black |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Surface mounting |
| Temp. range min | 5 °C |
| Temp. range max | 35 °C |
| operating system | WIN11/64bit |
| Software | WISKA server |
| Processor | Intel Ultra 7 |
| HDD (Video) type | DDR5/32GB |
| SSD/HDD (OS) type | SSD/500GB |
| SSD (Video) type | 8TB |
| Ethernet | 1 x GB-LAN/RJ45 |
| Port | 4x USB 2.0 |
| Monitor Interface | DP/HDMI |
| Monitor max. | 2 ST |
| Camera IP max. | 56 ST |
| Bluetooth | No |
| Voltage | 100 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 300 W |
| Weight | 6 kg |
| Tariff number | 84715000 |