Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-SW-Halogen lamp 1000W 230V GX9,5 |
| WISKA-Order no. | 22000041 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 1000 W |
| Lampholder | GX 9,5 |
| Weight | 0,04 kg |
| Colour temperature | 3200 K |
| Luminous flux | 26000 lm |
| Average lamp durability | 200 h |
| Tariff number | 85392192 |
| Remarks: WL 1000/230 OSRAM 64745 Diameter: 26mm Length: 110mm Lifetime: 200h ANSI-Code: FVA LIF: CP/70 |
|