Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1931/CR/L/oT/clear |
| WISKA-Order no. | 22000203 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Clear |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Equipment | without drope hole |
| Weight | 0,22 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Structured globe Material: polycarbonate Colour: clear with threaded ring M100x2 without drope hole for HNA-standard fixture 1131/CR/L |
|