Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1953 Nipple lampholder R 3/8" E27 |
| WISKA-Order no. | 22000276 |
| Packing unit | 1 |
| Lampholder | Nipple lampholder R 3/8" E27 |
| Number of lampholder | 1 ST |
| Material | Brass |
| Weight | 0,06 kg |
| Tariff number | 85366110 |
| Remarks: Lampholder E27 with nipple thread R 3/8" suitable for cargo cluster 1022, morse light 1009 |
|