Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-137/42 Plug interior |
| WISKA-Order no. | 22000387 |
| Current | 10 A |
| Voltage | 50 V |
| Type of Voltage | DC |
| plug insert | 4-pole |
| Weight | 0,03 kg |
| Tariff number | 85366990 |
| Remarks: 4-pole 10A Suitable for: 2073 |
|