Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-HML-ISO 35 Surrounding frame |
| WISKA-Order no. | 22000456 |
| Packing unit | 1 |
| Material | PBT |
| Colour | Black |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| External dimensions LxWxH | Ø 163 mm |
| Weight | 0,08 kg |
| Tariff number | 94054910 |
| Remarks: Material: PBT Colour: black Diameter: 163mm Spare part for HML-ISO 35 |
|