Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-HML-ISO 35 Front cover, clear |
| WISKA-Order no. | 22000457 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Clear |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| External dimensions LxWxH | Ø 158 |
| Weight | 0,07 kg |
| Tariff number | 94054910 |
| Remarks: Material: Polycarbonate Colour: clear Diameter: 158mm Spare part for day signalling searchlight HML-ISO 35 |
|