Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-HML-ISO 35 Power Pack |
| WISKA-Order no. | 22000465 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 12 V |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Weight | 3,25 kg |
| Tariff number | 85072080 |
| Remarks: Battery in housing with concentric socket spare part for day signalling searchlight HML-ISO 35 |
|