Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-HML-ISO 35 Charger |
| WISKA-Order no. | 22000466 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage max. (V) | 230 V |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Weight | 1,7 kg |
| Tariff number | 94054910 |
| Remarks: Charger 230V/50-60Hz for PowerPack HML-ISO 35 |
|