Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1189 Anti dazzle screen |
| WISKA-Order no. | 22000534 |
| Packing unit | 1 |
| Material | Brass |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,44 kg |
| Tariff number | 94059900 |
| Remarks: Anti-dazzle screen made of brass suitable for: HNA-fixture 1131 |
|