| Type | SP-LED Lamp 9W 230V E27 827 |
| WISKA-Order no. | 22000689 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 9 W |
| Lampholder | E27 |
| Number of lampholder | 1 ST |
| External dimensions LxWxH | 110x60 mm |
| Weight | 0,12 kg |
| Colour temperature | 2700 K |
| Luminous flux | 806 lm |
| Light colour | 827 (warm white extra) |
| Average lamp durability | 25000 h |
| Tariff number | 85395200 |
| Remarks: OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A60 DIM 9W/827 E27 Power Rating: 9W Rated voltage: 230V Lamp base: E27 Light color: warm white Diameter: 60.0 mm Total length: 110.0 mm Nominal luminous flux: 806 lm Color temperature: 2700 K Operating frequency: 50-60 Hz Lifetime: 25000h dimmable Execution: frosted |
|