| Type | SP-SX450-PSUX-E-V4 Mounting plate 1000W |
| WISKA-Order no. | 22000797 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage min. (V) | 220 V |
| Voltage max. (V) | 240 V |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 1000 W |
| Tariff number | 85043121 |
| Remarks: Mounting plate complete with all components for PSUX-E-V4 1000W Mounting plate is compatible to version 3a |
|