| Type | SP-Incandescent lamp 60W 230V E27 |
| WISKA-Order no. | 22000983 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Wattage | 60 W |
| Lampholder | E27 |
| Weight | 0,04 kg |
| Luminous flux | 600 lm |
| Average lamp durability | 1000 h |
| Tariff number | 85392290 |
| Remarks: Rated power: 60W Voltage: 230V Lamp base: E27 Diameter: 60.0 mm Total length: 105 mm Luminous flux: 600 lm Lifetime: 1000 h |
|