Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-138/150V/K/Fs HNA-Coupling interior |
| WISKA-Order no. | 22001143 |
| Current | 16 A |
| Voltage | 150 V |
| Type of Voltage | AC |
| Coupling interior | HNA |
| Norm | DIN 89320 |
| Weight | 0,03 kg |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: 2-pole + E version 2 up to 150V 16A; DIN 89320 |
|