Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-2000 ST/E27/LT Baseplate |
| WISKA-Order no. | 22001248 |
| Packing unit | 1 |
| Lampholder | E27 |
| Number of lampholder | 1 ST |
| Temp. range min | -50 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,1 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Baseplate with prewired lampholder E27 for fixture 2000/E27/LT |
|