Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| WISKA-Order no. | 50104668 |
| Type | PH-D 1958 UAE-C6A |
| Protection class | IP20 |
| Material | Urea moulding compound |
| External dimensions LxWxH | 80x80x41mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Colour | Pure white, similar RAL 9010 |
| Mounting | Recessed mounting |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Universal connection unit for 1 terminal (UAE) for RJ11/12 and RJ45 suitable for flush and canal, iso-8 suitable for PoE +, CAT6a Class Ea 500MHz, shielded, halogen-free, IP20, 80x80x41mm with central plate + frame Material: Duroplast Colour: pure white similar to RAL 9010 |
|