Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| WISKA-Order no. | 50105087 |
| Type | PH RSF-16-1.2-NWT with light |
| Voltage | 250 V |
| Current | 16 A |
| Protection class | IP20 |
| Material | Urea moulding compound |
| Mounting | Recessed mounting |
| Type of switch | On-Off, 2-pole |
| Globe colour | Red |
| Colour | Pure white, similar RAL 9010 |
| Weight | 0,08 kg |
| Tariff number | 85366990 |