Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | Anti-freeze fluid, Talamex, 5l |
| WISKA-Order no. | 50106784 |
| Colour | pink |
| Operational areas | Outdoor |
| Temp. range min | -50 °C |
| Temp. range max | 90 °C |
| Weight | 5,5 kg |
| Tariff number | 38200000 |
| Remarks: Anti-freeze Fluid Talamex 5 litre canister fluid concentrate down to -50°C for all WISKA wash/wipe camera station |
|